FISE 2019 KOLOMBİYA FUARI

FISE 2019 KOLOMBİYA FUARI

Kolombiya Fise 2019 Fuarı’na büyük ilgi..

Kolombiya’nın Medellin kentindeki Plaza Mayor Convenciones Exposiciones’te düzelenen, Base Expo’nun Türkiye yetkili temsilciliği yaptığı, ülkenin tek Elektrik, Elektronik, Otomasyon ve Aydınlatma Fuarı Fise’ye büyük ilgi.

İlk kez 2006 yılında düzenlenen Fise fuarı, 04-06 Aralık 2019 tarihlerinde 8. kez ziyaretçilerine ve katılımcılara kapılarını açtı. Base Expo’nun Türkiye yetkili temsilciliği yaptığı bu önemli organizasyona toplamda 321 firma ve 9 Türk firması katılmıştır. Güney Amerika bölgesinin tamamından ziyaretçi toplayan fuarı tam 28.000 kişi ziyaret etmiştir. FISE, Medellín Antioquia, CIDET ve Cluster Energía Sostenible Ticaret Odası tarafından yönetilmektedir.

Fise Fuarı yüksek ziyaret sayısıyla ve Güney Amerika ülkelerinin fuara olan ilgisiyle dikkat çekmektedir. Panama, Meksika, Arjantin, Uruguay, Meksika, Honduras, Ekvador, Şili, Paraguay, Bolivya, Peru, Venezula ve diğer ülkelerden gelen ziyaretçilerin fuara artı değer kattığı görülmüştür.

Türkiye’den katılan firmaların fuardan oldukça memnun ayrıldığı, sadece Kolombiya değil birçok Güney Amerika ülkesinden bağlantılar kurduğu gözlemlenmiştir.

Bir sonraki Fise Fuarı 16-18 Kasım 2021 tarihlerinde gerçekleşecektir. Türkiye Temsilciliğini yine Base Expo’nun üstleneceği Fise Fuarı için erken katılımlar başlamıştır.

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.